PlayStation 5 Digital z dodatkowym padem dostępne za 2649 zł!

PlayStation 5 Digital + dodatkowy pad

W sklepie Media Markt wystartowała rewelacyjna promocja na PlayStation 5 Digital w zestawie z dodatkowym padem. Pakiet można kupić za 2649 zł, co jak na obecne czasy jest naprawdę świetną ofertą. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo konsole PS5 sprzedają się jak świeże bułeczki.

Kup PlayStation 5 Digital z dodatkowym kontrolerem

Dostawa kurierem jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.