PlayStation 5 Digital z dodatkowym padem dostępne za 2679 zł!

PlayStation 5 Digital + dodatkowy pad

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała dobra promocja na PlayStation 5 Digital w zestawie z dodatkowym kontrolerem. Pakiet można kupić za 2679 zł, a jak na obecne czasy to naprawdę niezła propozycja. Zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć, bo konsole sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

Kup PlayStation 5 Digital z dodatkowym padem

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zestaw można też kupić nawet na 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.