PlayStation 5 Digital z God of War Ragnarok i dodatkowym padem GoW Edition dostępne za 2999 zł!

PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarok + limitowany pad God of War Ragnarok Edition

W sklepie Media Expert wystartowała świetna promocja na PlayStation 5 Digital w zestawie z grą God of War Ragnarok oraz dodatkowym, limitowanym padem GoW Ragnarok Edition. Pakiet można kupić za 2999 zł, więc nie da się ukryć, że to naprawdę dobra oferta. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup PlayStation 5 Digital z grą God of War Ragnarok i dodatkowy padem GoW Edition

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić na raty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.