PlayStation 5 Digital dostępne w promocji od 1898 zł (taniej o 341 zł)! 1771 zł przy płatności w ratach

PS5 Digital

W polskich sklepach można właśnie kupić w promocji PlayStation 5 Digital. Cena konsoli zaczyna się od 1898 zł. W przypadku zakupuw RTV Euro AGD da się ją zbić jeszcze bardziej poprzez płatność w ratach, która będzie nas kosztować łącznie 1771,46 zł.

Kup PlayStation 5 Digital

Dostawa konsoli do domu jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.