PlayStation 5 Digital z dodatkowym padem lub słuchawkami PULSE 3D dostępne od 2748 zł z wysyłką

PlayStation 5 Digital + dodatkowy kontroler

W sklepie RTV EURO AGD wystartowały właśnie fajne promocje na zestawy z PlayStation 5 Digital. Można je kupić już od 2748 zł, a więc ceny wyglądają całkiem nieźle. Oferty są ograniczone czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy nie zwlekać z zakupami.

Kup zestaw z PlayStation 5 Digital

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zestawy można też kupić na raty 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.