OKAZJA: PlayStation 5 z dodatkowym padem i stacją ładowania dostępne za 2959,25 zł w 20 ratach 0%!

PlayStation 5 + dodatkowy pad + stacja ładowania dualsense

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała rewelacyjna promocja na PlayStation 5 w zestawie z dodatkowym padem oraz stacją ładowania DualSense. Za cały pakiet trzeba zapłacić 3115 zł lub 2959,25 zł, jeśli zdecydujemy się zrobić zakupy na 20 rat 0%. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup PlayStation 5 z dodatkowym padem i stacją ładowania DualSense

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Aby nabyć zestaw w niższej cenie, trzeba dokonać zakupu na 20 rat 0%, bo wówczas sklep ureguluje za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.