PlayStation 5 z EA Sports FC 24 i dodatkowym padem dostępne za 2569 zł! Duża promocja na fajny zestaw

PlayStation 5 EA Sports FC 24 dodatkowy pad

W sklepie Media Markt ruszyła właśnie rewelacyjna promocja na konsolę PlayStation 5 w zestawie z grą EA Sports FC 24 oraz dodatkowym, fioletowym padem. Taki pakiet można obecnie kupić za jedyne 2569 zł, co jest naprawdę korzystną ceną. Zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć.

Kup PlayStation 5 z EA Sports FC 24 i dodatkowym padem

Dostawa kurierem do domu jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat z pierwszą płatnością dopiero za pół roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.