Konsola PlayStation 5 z grą EA Sports FC 24 dostępna za 2399 zł! Możliwe raty 0%

PS5 EA Sports FC 24

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie konsola PS5 z grą EA Sports FC 24 gratis. Za zestaw zapłacimy teraz 2399 zł. Biorąc pod uwagę ceny tych produktów sprzedawanych osobno, jest to jak najbardziej opłacalna oferta.

Kup PlayStation 5 + EA Sports FC 24

Darmowa dostawa kurierem do domu lub wyznaczonego punktu albo odbiór w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD. Zestaw powinien trafić do klientów 29 września, czyli w dniu premiery EA Sports FC 24. Płatność można rozbić na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.