PlayStation 5 + EA Sports FC 24 w promocji za 2349 zł (taniej o 611 zł)

PS5 EA Sports FC 24

W Empiku pojawiła się właśnie fajna promocja na PlayStation 5. Konsola w zestawie z grą EA Sports FC 24 kosztuje 2349 zł. Oferta jest ważna do 12 października.

Kup PlayStation 5 + EA Sports FC 24

Wysyłka konsoli z grą do domu lub do wyznaczonego punktu odbioru jest darmowa. Zestaw można też odebrać w sklepie stacjonarnym Empika.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.