OKAZJA: PlayStation 5 z grami FIFA 23 + Ultimate Team i CoD: Black Ops Cold War dostępne za 3089 zł!

PlayStation 5 + FIFA 23 + Ultimate Team + Call of Duty Black Ops Cold War

W sklepie Media Markt wystartowała rewelacyjna promocja na PlayStation 5 w zestawie z grami FIFA 23 wraz z Ultimate Team oraz Call of Duty: Black Ops Cold War. Cały pakiet można kupić za 3089 zł, a jak na obecne czasy to wprost rewelacyjna cena. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup PlayStation 5 w zestawie z dwoma grami i FIFA 23 Ultimate Team

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 odroczonych rat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.