MEGA OKAZJA: PlayStation 5 z grą FIFA 23 dostępne za 2659,05 zł w 20 ratach 0%!

PlayStation 5 + FIFA 23

W sklepie Media Expert wystartowała fenomenalna promocja na PlayStation 5 w zestawie z grą FIFA 23. Zestaw można obecnie kupić za 2659,05 zł, czyli naprawdę tanio. Zainteresowanym radzimy się spieszyć – liczba pakietów w promocji jest ograniczona!

Kup PlayStation 5 z grą FIFA 23

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Aby kupić zestaw taniej, należy zdecydować się na 20 rat 0%, bo wówczas sklep zapłaci za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie wydamy mniej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.