NOCNA PROMOCJA: PlayStation 5 z GoW Ragnarok i TLOU 2 dostępne za 2727 zł! Możliwe 20 rat 0%

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + The Last of Us Part II

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła świetna, nocna promocja. PlayStation 5 w zestawie z grami God of War Ragnarok oraz The Last of Us Part II jest aktualnie dostępne w cenie 2727 zł. Co ciekawe, pakiet można też kupić nawet na 20 odroczonych rat 0%.

Kup PlayStation 5 z God of War Ragnarok i The Last of Us Part II

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo promocja trwa tylko do jutra (27.04) do 11:00 lub wyczerpania zapasów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.