OKAZJA: PlayStation 5 z God of War Ragnarok dostępne za 2699 zł! Możliwe 15 rat 0%

PlayStation 5 + God of War Ragnarok

W sklepie Media Expert ruszyła fenomenalna promocja na PlayStation 5 w zestawie z grą God of War Ragnarok. Pakiet można obecnie kupić za jedyne 2699 zł, nawet w 15 odroczonych ratach 0%. Co tu dużo mówić: w tej cenie nic, tylko brać!

Kup PlayStation 5 z God of War Ragnarok

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić nawet na 15 odroczonych rat 0% z pierwszą płatnością dopiero we wrześniu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.