PlayStation 5 z Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West dostępne za 2849 zł!

PlayStation 5 + Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West

W sklepie Media Markt w bardzo dobrej cenie można kupić PlayStation 5 w zestawie z grami Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym osobom radzimy się spieszyć. Nie jest bowiem tajemnicą, że najnowsze konsole Sony sprzedają się na pniu.

Kup PlayStation 5 z Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa. Można też robić zakupy na raty i odbierać zamówienia osobiście w salonach stacjonarnych Media Markt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.