OKAZJA: PlayStation 5 z Horizon Forbidden West dostępne za 2699 zł!

PlayStation 5 z Horizon Forbidden West

W sklepie Media Markt ruszyła rewelacyjna promocja na konsolę PlayStation 5 w pakiecie z grą Horizon Forbidden West. Zestaw można obecnie kupić za 2699 zł, czyli za naprawdę niezłe pieniądze. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo zainteresowanie z pewnością będzie spore.

Kup PlayStation 5 z grą Horizon Forbidden West

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.