GIGA OKAZJE: PlayStation 5 z grami i akcesoriami dostępne od 2849,05 zł w 20 ratach 0%!

PlayStation 5 + God of War Ragnarok

W sklepie Media Expert wystartowała rewelacyjna promocja na zestawy z PlayStation 5. Konsolę z dodatkami można kupić już od 2849,05 zł w 20 ratach 0%. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo tak dobre oferty z pewnością nie potrwają już zbyt długo!

Kup zestaw z PlayStation 5

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Aby uzyskać niższe ceny, trzeba dokonać zakupu na 20 rat 0%, bo wówczas sklep zapłaci za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Jednym słowem: warto!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.