PlayStation 5 w promocji na Days of Play 2023! Konsole już od 2088,10 zł

PS5

Dziś rozpoczęło się Days of Play 2023. Pisaliśmy już wcześniej m.in. o promocji na gry cyfrowe w PS Store, a teraz przyszedł czas na same konsole. W polskich sklepach PS5 jest bowiem dostępne już od 2088,10 zł przy zdecydowaniu się na 20 rat 0%. Poniżej znajdziecie również inne ciekawe oferty na najnowszą platformę do grania Sony.

Kup PlayStation 5

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa. W przypadku Media Markt i Media Expert konsole można też odebrać w sklepach stacjonarnych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.