PlayStation 5 z grą Sackboy: Wielka Przygoda dostępne za 2991,55 zł! Kup zestaw w 20 ratach 0%

PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure

W sklepie Media Expert wystartowała bardzo dobra promocja na konsolę PlayStation 5 w zestawie z grą Sackboy: Wielka Przygoda. Kupując wymieniony pakiet w 20 ratach 0%, za całość zapłacimy tylko 2991,55 zł. Jak na obecne czasy jest to naprawdę dobra cena, dlatego zainteresowanym nie radzimy zwlekać z zakupami!

Kup PlayStation 5 z grą Sackboy: Wielka Przygoda

Aby uzyskać niższą cenę, trzeba kupić zestaw w 20 ratach 0% – wówczas sklep ureguluje za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie wydamy mniej. Pierwszą ratę można zapłacić dopiero w maju 2023 roku. Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jako odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.