PlayStation 5 Slim w promocyjnej cenie za 2599 zł (taniej o 50 zł)

PlayStation 5 Slim

Sklep Media Markt jeszcze przed końcem roku wystartował z ofertą dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem konsoli nowej generacji. PlayStation 5 Slim dostępna jest bowiem za 2599 zł. Zainteresowani najnowszą maszynką od Sony powinni się zainteresować tą promocją.

Kup PlayStation 5 Slim

Dostawa do domu przy zakupie w sklepie Media Markt jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.