PlayStation 5 Slim dostępne za 2519 zł w 30 ratach 0% (89,97 zł miesięcznie)

PlayStation 5 Slim

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała dobra promocja na PlayStation 5 Slim. Konsolę w 30 ratach 0% można kupić już za 2519 zł, co przekłada się na 89,97 zł miesięcznie. Cena bez rat to 2699 zł, ponieważ w ratach sklep płaci za nas 2 pierwsze zobowiązania.

Kup PlayStation 5 Slim

Dostawa kurierem do domu jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.