Konsola PlayStation 5 Slim + słuchawki Steelseries Arctis Nova 4P dostępne za 2449 zł (taniej o 500 zł)

Konsola SONY PlayStation 5 Slim + Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4P

W sklepie Media Expert pojawiła się rewelacyjna oferta na zakup PlayStation 5 Slim w zestawie z wysokiej jakości słuchawkami. Pakiet, gdzie poza konsolą nabyć można Steelseries Arcrtis Nova 4P, dostępny jest za 2449 zł, czyli 500 zł taniej względem ceny regularnej. Okazja trwa do 26 marca, więc radzimy się pośpieszyć!

Kup konsola PlayStation 5 Slim + słuchawki Steelseries Arctis Nova 4P

Dostawa do domu oraz Paczkomatu inPost jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość zakupu w 20 ratach 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.