PlayStation 5 w ratach 0% dostępne od 56,22 zł / msc! Kup konsolę Sony za małe pieniądze

PlayStation 5 raty 0%

W sklepie RTV EURO AGD ruszyły właśnie bardzo fajne oferty na zestawy z PlayStation 5, które można kupić w 30 lub nawet 40 ratach 0%. Dzięki temu najnowszą konsolę Sony da się dorwać od 56,22 zł miesięcznie (wersja Digital) lub od 67,47 miesięcznie za wydanie z napędem. Innymi słowy, można wziąć PS5 na raty, ustawić w banku automatyczny przelew cykliczny i… zapomnieć.

Na początek omawiamy najlepsze oferty na wersję PS5 z napędem. Stosowne zestawienie rozpoczyna się poniżej.

Kup PlayStation 5 (wersja z napędem) od 67,47 zł

Oferty na PS5 z napędem już omówiliśmy, więc teraz pora na wersję Digital, która to wspomnianego napędu nie posiada. Ją w ratach 0% można kupić już od 56,22 zł.

Kup PlayStation 5 Digital (wersja bez napędu) od 56,22 zł

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Oferta pozwalająca zakupić PS5 nawet w 40 ratach 0% obowiązuje tylko do 30 czerwca, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.