Zestawy z PlayStation 5 / Xbox Series X i Call of Duty Modern Warfare 3 dostępne za 2299 zł w polskich sklepach

Xbox Series X i PS5 Call of Duty Modern Warfare 3

W polskich sklepach wystartowały wyjątkowo atrakcyjne promocje na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X w zestawach z nadchodzącą grą Call of Duty Modern Warfare 3. W zależności od preferencji sprzęty te można kupić już za 2299 zł. Biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty, radzimy się śpieszyć wszystkim zainteresowanym, bo chętnych na pewno nie braknie!

Kup PlayStation 5 z napędem + Call of Duty Modern Warfare 3

Kup Xbox Series X + Call of Duty Modern Warfare 3

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa w przypadku każdej z ofert. Jeszcze raz radzimy się śpieszyć, bo takie okazje nieczęsto się zdarzają i chętnych na pewno będzie wielu!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.