OKAZJA: PlayStation 5 z Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępne za 2599 zł! Możliwe 15 rat 0%

PlayStation 5 + Call of Duty Modern Warfare 2

W sklepie Media Markt ruszyła właśnie fenomenalna okazja na zakup konsoli PlayStation 5 w zestawie z grą Call of Duty: Modern Warfare 2. Teraz za taki pakiet przyjdzie nam zapłacić tylko 2599 zł. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca weekendu lub wyczerpania zapasów.

Kup PlayStation 5 z grą Call of Duty Modern Warfare 2

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Konsolę można też kupić nawet w 15 odroczonych ratach 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.