PlayStation 5 z czterema grami i voucherem FIFA 23 Ultimate Team dostępne za 3299 zł!

PlayStation 5 + FIFA 23 + FIFA 23 Ultimate Team + Marvel’s Spider-Man: Miles Morales + Biomutant + Call of Duty: Black Ops Cold War

W sklepie Media Markt wystartowała świetna promocja na PlayStation 5 w zestawie z czterema grami. Konsolę wraz FIFĄ 23, Biomutantem, Call of Duty: Black Ops Cold War, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oraz voucherem FIFA 23 Ultimate Team można teraz kupić za 3299 zł. Promocja jest naprawdę okazała, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć – znając życie, lada moment konsol zabraknie.

Kup PlayStation 5 w zestawie z czterema grami i voucherem FIFA 23 Ultimate Team

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat z pierwszą płatnością dopiero po 6 miesiącach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.