PlayStation 5 z Diablo 4 dostępne za 2790,50 zł! Świetna promocja

PlayStation 5 Diablo 4

W sklepie Media Expert ruszyła świetna promocja na PlayStation 5 w zestawie z grą Diablo 4. Pakiet można obecnie kupić za 2790,50 zł, co jest naprawdę fajną obniżką z 3099 zł. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup PlayStation 5 z Diablo 4

Dostawa kurierem do domu jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić nawet na 11 rat.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.