PlayStation 5 w oficjalnej promocji w Polsce! Kup konsolę z napędem już od 2349 zł, możliwe 40 rat 0%

PlayStation 5 promocja letnia wyprzedaż 2023

Sony wystartowało z letnią wyprzedażą, w której uwzględniono PlayStation 5. W dniach 25 lipca – 7 sierpnia gracze mogą nabyć PS5 z napędem już od 2349 zł, co jest naprawdę dużą obniżką względem standardowej ceny wynoszącej 2699 zł.

Konsola została przeceniona w wybranych sklepach współpracujących z Sony, których listę umieściliśmy poniżej. Co ciekawe, RTV EURO AGD i NEONET postanowili pójść o krok dalej i dorzucili kolejne 30 zł rabatu „od siebie” – tam sprzęt jest dostępny za 2349 zł. Zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć.

Kup PlayStation 5 w letniej wyprzedaży

Przypominamy, że promocja na PlayStation 5 w ramach letniej wyprzedaży trwa tylko do 7 sierpnia lub wyczerpania zapasów. Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa we wszystkich powyższych sklepach, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.