PlayStation 5 z napędem i grą Spider-Man 2 od 2098 zł! Mega promocja na Black Week

PlayStation 5 + Spider-Man 2

W polskich sklepach ruszyła świetna promocja na PlayStation 5 z napędem i grą Spider-Man 2. Z okazji Black Week, zestaw można obecnie kupić od 2098 zł. Do promocji przystąpiło kilka polskich sklepów, a my zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć, bo ta cena sprawia, że zapasy raczej szybko się wyprzedadzą.

Kup PlayStation 5 z napędem i grą Spider-Man 2

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa we wszystkich powyższych sklepach. Wszędzie można też robić zakupy na raty.

Aktualizacja – 15.11.2023, 11:37

Ceny zostały zaktualizowane.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.