SUPER OKAZJA: PlayStation 5 z napędem dostępne za 2480,93 zł!

PlayStation 5

Na Allegro ruszyła rewelacyjna promocja na PlayStation 5 z napędem. Konsolę można kupić za 2480,93 zł, oszczędzając naprawdę sporo względem obecnej średniej ceny za sprzęt Sony. Warto się pospieszyć, bo PS5 wciąż wyprzedaje się na pniu!

Kup PlayStation 5

Sprzęt sprzedaje sklep Morele.net. Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa dla posiadaczy Allegro Smart; koszty wysyłki dla osób bez subskrypcji zaczynają się od 11,99 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.