PlayStation 5 z Ratchet and Clank Rift Apart i Gran Turismo 7 dostępne za 3099 zł!

Playstation 5 Ratchet and Clank Gran Turismo 7

Z okazji Black Friday w Media Markt pojawiła się kolejna interesująca promocja na PlayStation 5. Konsolę wraz z dwiema grami — Ratchet and Clank Rift Apart oraz Gran Turismo 7 — można nabyć już za 3099 zł, a więc 200 zł taniej niż normalnie. Promocja obowiązuje tylko dziś, dlatego warto pośpieszyć się z tym zakupem.

Kup PlayStation 5 w zestawie z grami Ratchet and Clank Rift Apart i Gran Turismo 7

Dostawa kurierem jest oczywiście zupełnie darmowa, tak samo, jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zakupu można dokonać także w formie ratalnej, rozkładając płatność na 15 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.