Preorder PlayStation Portal dostępny od 999 zł w polskich sklepach! Gdzie kupić sprzęt Sony?

PlayStation Portal

Polska cena PlayStation Portal jest już znana i zaskakuje bardzo pozytywnie. Urządzenie do mobilnego grania od Sony kosztuje w naszym kraju 999 zł i jest już dostępne do zamówienia w kilku sklepach. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania zamówień, bo PS Portal szybko może się wyprzedać – tak jak to było z PS5 w okolicach premiery.

Kup PlayStation Portal

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. Premiera PlayStation Portal odbędzie się 15 listopada 2023 roku i wtedy też do graczy zaczną docierać pierwsze zamówienia (w zależności od sklepu).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.