PlayStation Portal jak za darmo! Kup przenośną „konsolę” za 35 zł miesięcznie na raty 0%

PlayStation Portal

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała świetna oferta na przenośne urządzenie do streamingu gier z PS5 – PlayStation Portal. Sprzęt można obecnie kupić za 1048 zł, także w 30 ratach 0% – wówczas miesięcznie będziemy płacić tylko 34,93 zł. Raty online są przyznawane błyskawicznie – zwykle w 5 minut decyzja jest już na mailu.

Co więcej, pierwszą ratę można uregulować dopiero w sierpniu – po zakupie warto ustawić sobie na koncie przelew cykliczny i… zapomnieć o tym zobowiązaniu. Za 35 zł w tych czasach ciężko o skromny obiad na mieście, więc zdecydowanie warto!

Kup PlayStation Portal

Promocja ratalna obowiązuje do 15 maja lub wyczerpania zapasów sprzętu. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.