Gogle Sony PlayStation VR2 dostępne w promocji za 2299 zł (90 zł taniej). Możliwe raty 0%

playstation vr2

W sklepie Media Expert pojawiła się ciekawa oferta na gogle PlayStation VR2. Z kodem podanym w boxie poniżej cena za podstawowy zestaw wynosi 2299 zł. Promocja potrwa do 6 września 2023 roku do godziny 23:45.

Kup Sony PlayStation VR2

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa. Możliwe jest rozłożenie zakupu do 40 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.