PlayStation 5 z God of War Ragnarok i Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei dostępne za 3099 zł!

PlayStation + God of War Ragnarok + Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

W sklepie Media Markt rozpoczęła się świetna promocja na konsolę PlayStation 5 w zestawie z grami God of War Ragnarok i Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Pakiet można kupić za 3099 zł, więc nie da się ukryć, że mamy do czynienia z naprawdę fajną ofertą. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo znając życie, zestawy zaraz się wyprzedadzą.

Kup PlayStation 5 z God of War Ragnarok i Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.