Płyta główna Gigabyte Z490 AORUS Master dostępna za 1159 zł (taniej o 440 zł)

Gigabyte Z490 AORUS Master

Sklep RTV Euro AGD wystartował z ciekawymi promocjami na zakup konkretnych podzespołów komputerowych. Płytę główną Gigabyte Z490 AORUS Master można nabyć za 1159 zł, czyli 440 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 22 kwietnia 2024 roku, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup Płyta główna Gigabyte Z490 AORUS Master

Specyfikacja tej płyty głównej prezentuje się następująco:

  • Gniazdo procesora: 1200
  • Chipset: Z490
  • Standard: ATX
  • Pamięci RAM: 4 x DDR4 do 128 GB
  • Łączność: Bluetooth, 802.11 ax

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Przy zakupie istnieje opcja rozłożenia płatności na raty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.