Płyta główna Gigabyte Z790 UD AX dostępna za 829 zł (taniej o 66 zł)

Gigabyte Z790 UD AX

Sklep Media Expert uruchomił w ostatnim czasie szereg naprawdę ciekawych promocji dla wszystkich, którzy noszą się z zamiarem złożenia własnego peceta. Tym razem przeceniona została płyta główna Gigabyte Z790 UD AX, która aktualnie kosztuje 829 zł. Oferta trwa do końca dzisiejszego dnia, więc czasu na decyzję pozostało naprawdę mało!

Kup Gigabyte Z790 UD AX

Specyfikacja tego MOBO wygląda następująco:

  • Obsługiwane procesory: Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium
  • Format: ATX
  • Chipset: Z790
  • Maksymalna wielkość pamięci/rodzaj pamięci: do 128 GB/ DDR 5
  • Liczba banków pamięci: 4 x DIMM
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.3m Wi-Fi 6

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.