Podkładka Logitech G840 XL z motywem League of Legends w promocji za 169 zł (30 zł taniej)

Logitech G840 XL

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na okładkę Logitech G840 XL. Akcesorium zostało stworzone na podstawie motywu zespołu K/DA z gry League of Legends. Jego koszt wynosi teraz 169 zł, co jest obniżką wynoszącą około 30 zł.

Kup Podkładkę Logitech G840 XL

Dostawa podkładki kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.