Podkładka SteelSeries QCK L Campus Clutch Design 1 dostępna za 29 zł

SteelSeries QCK L Campus Clutch Design 1

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się ciekawa oferta na podkładkę pod mysz SteelSeries QCK L Campus Clutch Design 1. Akcesorium kosztuje teraz 29 zł. Pozostało już tylko 90 sztuk, więc zainteresowani powinni się spieszyć!

Kup SteelSeries QCK L Campus Clutch Design 1

Dostawa kurierem do domu, Paczkomatów InPost lub wyznaczonych punktów (kiosk Ruchu, poczta i Żabka) kosztuje 9,90 zł. Odbiór w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD jest darmowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.