Podkładki pod nadgarstki Redragon Meteor dostępne od 19 zł

Redragon Meteor

W Media Expert pojawiły się właśnie ciekawe oferty na podkładki pod nadgarstki firmy Redragon. Te są dostępne już od 19 zł. Do wyboru mamy trzy warianty rozmiarów.

Kup Redragon Meteor

Cena dostawy podkładek do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 7,99 zł. Można je też odebrać za darmo w sklepach stacjonarnych Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.