Podstawka chłodząca Genesis Oxid 250 dostępna za 94,99 zł (taniej o 45 zł)

Genesis Oxid 250

Dobre chłodzenie laptopów gamingowych to podstawa, zwłaszcza kiedy sprzęt używany jest często i dosyć intensywnie, a jeszcze lepiej, jeśli takie akcesorium da się znaleźć w dobrej cenie. Taka okazja pojawiła się w sklepie RTV Euro AGD, gdzie podkładka Genesis Oxid 250 została przeceniona i aktualnie kosztuje 94,99 zł. Jeśli więc szukacie czegoś, co pomoże Wam okiełznać temperatury waszego sprzętu, to warto się taką ofertą zainteresować.

Kup podstawka chłodząca Genesis Oxid 250

Specyfikacja tej podkładki wygląda następująco:

  • Rodzaj podkładki: Dedykowana dla laptopów 15-17 cali
  • Liczba wentylatorów: 4x 140mm
  • Regulowany kąt nachylenia: Tak
  • Podświetlenie: Tak
  • Zasilanie: USB

Dostawa do domu oraz Paczkomatu In Post jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.