Stacja ładująca PowerA Dual Charging Station Xbox dostępna w promocji za 119,90 zł (30 zł taniej)

PowerA Dual Charging Station Xbox

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na PowerA Dual Charging Station dla kontrolerów Xbox. Sprzęt można obecnie kupić za 119,90 zł, czyli 30 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 24.12.2023, r. do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup PowerA Dual Charging Station Xbox

Darmowa dostawa kurierem do domu lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.