Stacja ładująca PowerA Dual Charging Station dostępna w promocji za 109 zł (40 zł taniej)

PowerA Dual Charging Station

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała ciekawa promocja na stację ładującą PowerA Dual Charging Station w kolorze białym. Sprzęt można obecnie kupić z pomocą kodu rabatowego za 109 zł, czyli 40 zł mniej względem ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 31.10.2023 do godziny 23:45. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup PowerA Dual Charging Station

Darmowa dostawa kurierem do domu lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.