Kontroler PowerA Enhanced NANO Lilac dostępny za 119,99 zł (taniej o 70 zł)

Kontroler PowerA

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie świetna oferta na kontroler PowerA Enhanced NANO Lilac. Można go teraz dostać za 119,99 zł. Pad współpracuje z PC oraz Xbox Series X|S, a także Xbox One. Promocja obowiązuje do 21.03.2024 do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup PowerA Enhanced NANO Lilac

Darmowa dostawa kurierem do domu, punktu odbiorczego lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD. Dodatkowo jest też możliwość skorzystania z płatności odroczonej PayPo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.