Powerbank Baseus PPDML-I02 Bipow 10000 mAh dostępny za 44,99 zł (zamiast 80 zł). Duża promocja

Baseus PPDML-I02 Bipow

W RTV EURO AGD ruszyła świetna promocja na bardzo dobry powerbank Baseus PPDML-I02 Bipow 10000 mAh. Sprzęt można obecnie kupić za 44,99 zł zamiast 79,99 zł, co jest naprawdę wysoką obniżką. Promocja trwa do 20 maja do 23:45 lub wyczerpania zapasów!

Kup Baseus PPDML-I02 Bipow 10000 mAh

Specyfikacja powerbanka wygląda następująco:

  • Pojemność: 10000 mAh
  • Porty i standardy ładowania: USB typ C, USB, micro USB
  • Liczba portów wyjściowych: 3
  • Szybkie ładowanie: tak
  • Waga: 248 g

Darmowy odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Koszty wysyłki zaczynają się od 9,99 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.