Świetny powerbank Baseus Star-Lord (20000 – 30000 mAh) dostępny od 79,99 zł! Bardzo dobra promocja

Baseus PPXJ080102 Star-Lord

W sklepie RTV EURO AGD jest obecnie dostępna bardzo dobra promocja na powerbanki z serii Baseus Star-Lord. Urządzenia o pojemności 20000 oraz 30000 mAh można kupić już od 79,99 zł. To naprawdę dobre powerbanki, a w tej cenie nawet nie ma się co zastanawiać.

Kup powerbank Baseus Star-Lord

Koszty wysyłki zaczynają się od 9,99 zł. Odbiór osobisty w wybranym sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD jest zawsze darmowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.