Powerbank 30000 mAh dostępny za 69 zł! Taniej aż 80 zł – tylko do 23:45

Joyroom QP196 Dazzling

W RTV EURO AGD wystartowała rewelacyjna promocja na powerbank Joyroom QP196 Dazzling o pojemności aż 30000 mAh. Sprzęt został przeceniony aż o 80 zł i obecnie można go kupić za jedyne 69 zł. To naprawdę duża przecena, z której aż żal nie skorzystać!

Kup powerbank Joyroom QP196 Dazzling 30000 mAh

Specyfikacja powerbanka wygląda następująco:

  • Pojemność: 30000 mAh
  • Porty i standardy ładowania: USB typ C, USB, micro USB
  • Technologia szybkiego ładowania: Quick Charge, Power Delivery
  • Liczba portów wyjściowych: 3
  • Moc ładowania: 22,5 W

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak do sklepów stacjonarnych RTV EURO AGD. Promocja trwa tylko do 23:45 lub wyczerpania zapasów, dlatego wszystkim zainteresowanym radzimy szybko podjąć decyzję!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.