Powerbank TRUST Primo 20000 mAh Eco dostępny za 69,99 zł

Powerbank TRUST Primo 20000 mAh Eco

W Media Expert pojawiła się właśnie ciekawa promocja na powerbank TRUST Primo. Urządzenie o pojemności 20000 mAh kosztuje teraz 69,99 zł. Obniżka wynosi więc 100 zł.

Kup TRUST Primo 20000

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa. Powerbank można również odebrać w sklepie stacjonarnym Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.