GIVEAWAY: weź udział i wygraj laptopa do gier za 13 000 zł lub 10 giftcardów do Instant Gaming!

Instant Gaming Pre Black Friday giveaway

Sklep Instant Gaming wystartował z rewelacyjnym giveawayem, którego nagrodą główną jest laptop gamingowy ASUS ROG Zephyrus Duo 15 o wartości 3000 (ponad 13 000 zł). Poza tym sklep przygotował też aż 10 „nagród pocieszenia” w postaci giftcardów €50 do wykorzystania na zakup gier, subskrypcji czy DLC-ków.

W sumie wygrywa aż 11 osób, a wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste – poniżej opisujemy co i jak!

Pre-Black Friday giveaway w Instant Gaming

pre black friday giveaway instant gaming

Black Friday już w ten piątek – 24 listopada. Z okazji nadchodzącego „święta zakupowego” sklep Instant Gaming odpalił fajną akcję jeszcze przed „wielkim dniem”.

Aby wziąć udział we wspominanym wcześniej givewayu, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając poniższy przycisk.

Następnie na stronie należy kliknąć pomarańczowy przycisk z napisem „Weź udział” (jeżeli nie mamy konta w sklepie, trzeba je utworzyć) – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych czy zainstalować ich aplikację, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną – wykonanie każdej z tych czynności przyznaje dodatkowe punkty.

Jeżeli chodzi o nagrody, raz jeszcze przypominamy:

  1. Miejsce 1: Laptop gamingowy ASUS ROG Zephyrus Duo 15
  2. Miejsce 2-11: Karta podarunkowa do Instant Gaming o wartości 50 euro (ok. 220 zł)

Giveaway kończy się 23 listopada o 23:59, a wyniki zostaną podane na stronie konkursu. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.