Preorder Dragon’s Dogma 2 na PC dostępny za 189,68 zł. Świetna oferta na nadchodzącą grę Capcomu

Dragon's Dogma 2

W sklepie Instant Gaming pojawiła się całkiem interesująca promocja, która powinna zainteresować każdego, kto zastanawia się nad zakupem Dragon’s Dogma 2. Tytuł ten można w edycji standardowej nabyć za 189,68 zł, edycja Deluxe zaś została wyceniona na 230,64 zł. Biorąc pod uwagę, że mowa o cenach niższych o odpowiednio 32 i 29%, to warto się tą okazją zainteresować.

Kup Dragon’s Dogma 2

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.