Preordery na edycję limitowaną kontrolera DualSense Marvel’s Spider-Man 2 dostępne za 369 zł

Kontroler DualSense Marvel’s Spider-Man 2

W polskich sklepach właśnie ruszyło zbieranie zamówień przedpremierowych na edycję limitowaną kontrolera DualSense inspirowanego Marvel’s Spider-Man 2. Cena pada wynosi 369 zł. Wydaje się więc dosyć znośna dla kolekcjonerów tego typu urządzeń.

Kup Preorder na kontroler DualSense Marvel’s Spider-Man 2

Wysyłka kontrolerów rozpocznie się już 1 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.